אודות

אוקסיד טכנולוגיה מתקדמת בע״מ

חברת "אוקסיד טכנולוגיה מתקדמת בע"מ" עוסקת בייצוג חברות בחו"ל אשר מוכרות ישירות ללקוחות מענפי התעשייה השונים בארץ.

חברת "אוקסיד טכנולוגיה מתקדמת בע"מ" נוסדה בשנת 1981. החברה החלה את דרכה במכירת מוצרים חצי מוגמרים (פחים צינורות וכו') ממתכות מיוחדות, עיסוק זה קיים עד היום. אחת מהמתכות המיוחדות האלו, הטיטניום, סללה את דרכה של "אוקסיד" לשני שווקים נפרדים, התעשייה האווירית והביטחונית והתעשייה הכימית.

בשנת 1986 החלה "אוקסיד" לעסוק גם במכירת ציוד תהליכי. בשנת 1988 החלה "אוקסיד" למכור לתעשייה הפטרוכימית ושנה אחרי כן לחברת החשמל שהפכה להיות אחד מלקוחותיה הגדולים.
בשנת 1995 החלה ״אוקסיד״ לייבא באופן בלעדי את סגסוגת הזיכרון והחומר החכם ״ניטינול״ והייתה המפיצה הרשמית שלה בישראל, ידע ונסיון רב בניטינול, יחד עם פופלריות החומר, הוביל בשנת 2015 לבניית אתר בשם ״סמארט מטיריאלס״ העוסק, בשם ארט פרודקטיב, במכירה ופיתוח של יישומים מניטינול פולינול ושאר חומרים חכמים. בשנת 1996 הקימה "אוקסיד" חברת בת בשם "אורן משאבות בע"מ" אשר יועדה מלכתחילה לקנייה ומכירה של משאבות מדרא"פ ובמשך הזמן הרחיבה פעילותה לקנייה ומכירה של ציוד וחומרים בצורה שמשלימה את נושא ייצוג החברות ע"י "אוקסיד”. בשנת 2014 שינתה ״אורן משאבות בע״מ״ את שמה ל״ארט פרודקטיב בע״מ״ והחלה לעסוק בתחומים אחרים בנוסף מחוץ לתחום ההנדסה.

אוטוקומפו - אוקסיד

סמארט מטיריאלס

סמארט מטיריאלס היינו אתר אינפורמטיבי המתמחה בחומרים חכמים. האתר מתמקד בשלושת החומרים החכמים המובילים : ניטינול , פולינול ונוזל גבישי.
בשנת 2015 כחלק מתוכנית הלימוד לכיתות ה׳, בספר ״מבט חדש״, הוסיפה אוקסיד, בשותפות עם מבט חדש, ערך על ניטינול יחד עם ניסויים בניטינול לשיעורי המדעים של כיתות ה׳. לאחר ההוצאה לאור, החלה אוקסיד לקבל פניות רבות למידע וקניית ערכות לימוד. בנוסף, בשנת 2014 בתוכנית ״המיזם״ של ערוץ 2 הופיע מיזם הקשור לניטינול, זה יצר חשיפה גדולה והוביל לחיפוש מקורות מידע בעברית שלא היו כמעט, ולכן בעקבות כך אוקסיד בנתה את האתר ״סמארט מטיריאלס״, הנותן מידע מקיף על הניטינול וחומרים חכמים אחרים.

סמארט מטיריאלסרובוט ניטינול

מבין לקוחותינו

בקשו הצעת מחיר

לאספקה של חומרי גלם: הסטלוי , נייטינול , טיטניום וכו...