מבינים אתכם יותר, זמינים יותר

אודות

חברת "אוקסיד טכנולוגיה מתקדמת בע"מ" עוסקת בייצוג חברות בחו"ל אשר מוכרות ישירות ללקוחות מענפי התעשייה השונים בארץ .

חברת "אוקסיד טכנולוגיה מתקדמת בע"מ" נוסדה בשנת 1981. החברה החלה את דרכה במכירת מוצרים חצי מוגמרים (פחים צינורות וכו') ממתכות מיוחדות, עיסוק זה קיים עד היום. אחת מהמתכות המיוחדות האלו, הטיטניום, סללה את דרכה של "אוקסיד" לשני שווקים נפרדים, התעשייה האווירית והביטחונית והתעשייה הכימית.

בשנת 1986 החלה "אוקסיד" לעסוק גם במכירת ציוד תהליכי. בשנת 1988 החלה "אוקסיד" למכור לתעשייה הפטרוכימית ושנה אחרי כן לחברת החשמל שהפכה להיות אחד מלקוחותיה הגדולים. בשנת 1996 הקימה "אוקסיד" חברת בת בשם "אורן משאבות בע"מ" אשר יועדה מלכתחילה לקנייה ומכירה של משאבות מדרא"פ ובמשך הזמן הרחיבה פעילותה לקנייה ומכירה של ציוד וחומרים בצורה שמשלימה את נושא ייצוג החברות ע"י "אוקסיד". בשנת 2003 נכנסה החברה לשותפות עם חברת "אקרו" שעיסוקה בנדל"ן, פרוייקטי תשתית ואיכות הסביבה.

החברה המשותפת הקרויה "אקרוקסיד" (ACROXIDE) בע"מ והיא מתמקדת בעיקר בפרוייקטים גדולים של איכות הסביבה ובמיוחד באלו מסוג BOT. האתר של חברת אקרו הוא: www.acrogrp.com הואיל ותחומי הפעילות של חברת "אוקסיד" רבים ושונים החל ממתכות וכלה בחברות ידע ותהליך, מעסיקה חברת "אוקסיד" מספר יועצים עצמאיים המסייעים בעבודתה מול המגוון הרב של הלקוחות.